Dansfeest – Thema ‘Kom op met de geit’

Begeleiding door
Vader in de plantentuin 090923
20251127_173413

Methodiek(en)

Data voor Dansfeest – Thema ‘Kom op met de geit’

Info en Beschrijving

Dansfeest

We starten het nieuwe jaar met de openingszin van Waze; “Kom op met de geit”. Maar dan wel zonder een vooraf uitgestippeld danstraject want elke weg is op elk moment de meest juiste. Wie weet dans je deze avond wel een stukje parcours vrij om in 2026 te exploreren.

Het dansfeest in Centrum Voelen is meer dan alleen muziek en bewegen, het is helemaal opgaan in het ritme en de energie van de muziek en je lichaam vrij te laten bewegen, alleen of samen met je partner of met anderen. Of niet te bewegen en te kijken hoe de anderen bewegen.

Naast de stemmige ecologische zaal waarin we dansen is de tuin een hele fijne plek om bij het houtvuur te vertoeven of te keuvelen bij de thee.

We starten om 20u met een introductie die DJ Dirk verzorgt. Om 20u30 start het vrij dansen. We sluiten het dansen af om 23u.

Het wordt zoals steeds een feest met alcoholvrije dranken, versnaperingen en gedempte lichten! Meer dan de moeite waard om samen van te genieten.

Van harte welkom!

Prijs: 100% vrije bijdrage waarvan de helft wordt geschonken aan een goed doel

Inschrijven?

Stuur bericht naar trainer

Blijf op de hoogte van onze aankomende cursussen en speciale aanbiedingen.