Op donderdag 3 september is er een introductieavond voor wie wil kennismaken met ademwerk en voelen wat het voor hen kan betekenen.
Je adem is er altijd. Hij beweegt mee met alles wat je meemaakt, met elk moment van spanning of ontspanning, met elk gevoel dat je toelaat of wegstopt. En toch adem je vaak zonder het te merken. Verkort, oppervlakkig, of net geblokkeerd op plekken waar je iets vasthoudt. Ademwerk nodigt je uit om daar zachte aandacht voor te brengen: om opnieuw te leren ademen zoals je lichaam dat van nature kan. Dieper, vrijer, onbelemmerd.
Tijdens deze introductieavond proef je van wat ademwerk in de praktijk betekent. Je ervaart hoe een vrijere ademhaling je meer rust kan brengen, helpt om met stress om te gaan en je opnieuw in contact brengt met je levensenergie. Het is een zachte kennismaking zonder voorkennis of verwachtingen, gewoon komen voelen.
Wil je daarna dieper gaan? Dan is het groeitraject ‘Ademen als bevrijdende kracht‘ een volgende stap. Dat traject bestaat uit drie modules van vier dagen en start op 25 november 2026. Het is zowel bedoeld voor wie persoonlijk wil groeien via de adem, als voor coaches en therapeuten die ademwerk willen inzetten in hun begeleiding. Meer info over het groeitraject vind je hier.


