Beweeg je lichaam - Beweeg je ziel
 Contact & Info   Visie en doel   Kalender   Team 
 

Hier vind je een overzicht van onze activiteiten.

Je kan via de drop-down-box selecteren welke activiteiten je te zien krijgt.

** = gastdocent.
2019
 
Februari
19Dinsdag09u30-12u30VOLUIT VROUW ZIJN
Vrouwenreeks : Voluit Vrouw Zijn
mireille Verplancke **
19Dinsdag19u00-22u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Kennismakingsmoment
Syntia Van Erdeghem
20Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
20Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
22Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
23Zaterdag09u30-17u00JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
DE ONTMOETING MET JE kleine ik - 2 daagse
Carine Mortier
23Zaterdag19u30-21u00KLANKCEREMONIE
Klankheling-concert
Anita Vijle **
24Zondag09u30-17u00JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
DE ONTMOETING MET JE kleine ik - 2 daagse
Carine Mortier
25Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor beginners
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
25Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor gevorderden
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
25Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
26Dinsdag09u30-12u30VOLUIT VROUW ZIJN
Vrouwenreeks : Voluit Vrouw Zijn
mireille Verplancke **
27Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
27Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
28Donderdag19u30-21u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
Tension & Stress Release Exercise - korte reeks
Els Soetaert **
 
Maart
03Zondag20u00-22u00SOUND MEDICINE
Sound Medicine The Sacred Roots
Robin Van den Bergh **
04Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor beginners
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
04Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor gevorderden
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
04Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
06Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
06Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
08Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
09Zaterdag13u30-17u00STEMBEVRIJDING
Stembevrijding
Anita Vijle **
09Zaterdag20u00-23u00DANSFEEST
Met intro en DJ Nele
Team van begeleiders
11Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor beginners
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
11Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor gevorderden
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
11Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
12Dinsdag09u30-12u30VOLUIT VROUW ZIJN
Vrouwenreeks : Voluit Vrouw Zijn
mireille Verplancke **
14Donderdag19u30-21u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
Tension & Stress Release Exercise - korte reeks
Els Soetaert **
15Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
16Zaterdag18u00-22u00VUURLOOP
Vuurloop
Syntia Van Erdeghem
16Zaterdag18u00-22u00VUURLOOP
Vuurloop voor jong en oud. Thema : Verbinding !
Syntia Van Erdeghem
16Zaterdag18u00-22u00VUURLOOP
Vuurloop voor jong en oud. Thema : Verbinding !
Syntia Van Erdeghem
18Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor beginners
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
18Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor gevorderden
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
18Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
19Dinsdag09u30-12u30VOLUIT VROUW ZIJN
Vrouwenreeks : Voluit Vrouw Zijn
mireille Verplancke **
19Dinsdag13u00-20u00HOLISTIC PULSING INDIVIDUEEL
Kennismakingssessie
Carine Mortier
24Zondag13u00-17u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
De Spiegel van je Verlangen
Carine Mortier
25Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor beginners
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
25Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor gevorderden
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
25Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
26Dinsdag09u30-12u30VOLUIT VROUW ZIJN
Vrouwenreeks : Voluit Vrouw Zijn
mireille Verplancke **
27Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
27Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
28Donderdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
28Donderdag19u30-21u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
Tension & Stress Release Exercise - korte reeks
Els Soetaert **
29Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
30Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
31Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
 
April
01Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor beginners
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
01Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong voor gevorderden
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
01Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
02Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT kennsimakingsavond
Els Soetaert **
03Woensdag13u00-20u00HOLISTIC PULSING INDIVIDUEEL
Kennismakingssessie
Carine Mortier
03Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
03Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
10Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
17Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
19Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
24Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
26Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
27Zaterdag09u30-17u00JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Every-body has a story - 2 daagse
Carine Mortier
28Zondag09u30-17u00JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Every-body has a story - 2 daagse
Carine Mortier
 
Mei
01Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
02Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
03Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
04Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
07Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT - reeks
Els Soetaert **
08Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
10Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
14Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT - reeks
Els Soetaert **
15Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
21Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT - reeks
Els Soetaert **
22Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
24Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
27Maandag09u30-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK®
Kennismakingsworkshop groeitraject ‘Je lichaam als kompas’ en beroepsopleiding
Syntia Van Erdeghem
28Dinsdag09u30-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK®
Kennismakingsworkshop groeitraject ‘Je lichaam als kompas’ en beroepsopleiding
Syntia Van Erdeghem
28Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT - reeks
Els Soetaert **
29Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
31Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
 
Juni
04Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT - reeks
Els Soetaert **
05Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
06Donderdag19u00-22u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Kennismakingsmoment
Syntia Van Erdeghem
07Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Reeks, welkom.
Syntia Van Erdeghem
11Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT - reeks
Els Soetaert **
12Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
13Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
14Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
15Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
16Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
18Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
AUTHENTIC MOVEMENT - reeks
Els Soetaert **
19Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
26Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
 
September
05Donderdag19u00-22u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Kennismakingsmoment
Syntia Van Erdeghem
2020
2021