Beweeg je lichaam - Beweeg je ziel
 Contact & Info   Visie en doel   Kalender   Team 
 

Hier vind je een overzicht van onze activiteiten.

Je kan via de drop-down-box selecteren welke activiteiten je te zien krijgt.

** = gastdocent.
2018
 
Januari
23Dinsdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
open intromoment vrouwen valleicirkel reeks
Mireille Verplancke **
25Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
Wil je leren hoe je: anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
26Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK®
ELW® Reeks - 26 Jan 2018
Syntia Van Erdeghem
26Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
29Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
29Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
30Dinsdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
vrouwen valleicirkel reeks
Mireille Verplancke **
 
Februari
01Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
Wil je leren hoe je: anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
04Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath d'Imbolc
Dieter Van Obberghen
05Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
05Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
07Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
07Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
08Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
Wil je leren hoe je: anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
09Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
09Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
14Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
14Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
17Zaterdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop - 17 Feb 2018
Syntia Van Erdeghem
18Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen
19Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
19Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
20Dinsdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
vrouwen valleicirkel reeks
Mireille Verplancke **
21Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
21Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
22Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
Wil je leren hoe je: anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
23Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 4: de buik
Team van begeleiders
23Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
24Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 4: de buik
Team van begeleiders
25Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 4: de buik
Team van begeleiders
26Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
26Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
28Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
28Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
 
Maart
01Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
Wil je leren hoe je: anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
02Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
03Zaterdag14u00-17u30HARTEKRACHT
Hoe kan je de ander hel(p)en?
Lieve Michels **
05Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
05Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
06Dinsdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
vrouwen valleicirkel reeks
Mireille Verplancke **
07Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
07Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
08Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
Wil je leren hoe je: anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
09Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
11Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen
12Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
12Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
15Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
Wil je leren hoe je: anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
16Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
18Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath d'Ostara
Dieter Van Obberghen
19Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
19Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
20Dinsdag10u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK®
Introductiedag
Syntia Van Erdeghem
20Dinsdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
vrouwen valleicirkel reeks
Mireille Verplancke **
21Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
21Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
26Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver
26Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver
27Dinsdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
vrouwen valleicirkel reeks
Mireille Verplancke **
28Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
28Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
30Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 5: hartstreek
Team van begeleiders
30Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
31Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 5: hartstreek
Team van begeleiders
 
April
01Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 5: hartstreek
Team van begeleiders
04Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
04Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
06Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
06Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
11Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
11Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
15Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen
18Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
18Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
20Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
21Zaterdag18u00-22u00REIS
Info avond: Spirituele reizen & Esoterische Psychologie-healing
Ruben Dewulf **
Ruben Dewulf**
25Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
25Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
27Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
 
Mei
02Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
02Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
04Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 6: armen, schouders, keel en hoofd
Team van begeleiders
05Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 6: armen, schouders, keel en hoofd
Team van begeleiders
06Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 6: armen, schouders, keel en hoofd
Team van begeleiders
06Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Beltane
Dieter Van Obberghen
09Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
09Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
11Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
16Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
16Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
18Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
23Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
23Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
25Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
25Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
27Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen
30Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
30Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
 
Juni
01Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
06Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
06Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
08Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
10Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen
13Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
13Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
14Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
15Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
15Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
16Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
16Zaterdag20u00-22u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Litha
Dieter Van Obberghen
17Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
20Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
20Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
22Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
27Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
27Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS
Leven vanuit je kern
Annick Schuerman **
 
Juli
29Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Lughnasadh
Dieter Van Obberghen
 
September
23Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Mabon
Dieter Van Obberghen
28Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
29Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
30Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
 
November
16Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
17Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
18Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
2019
 
Januari
07Maandag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
08Dinsdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
09Woensdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
 
Februari
15Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
16Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
17Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
 
Maart
29Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
30Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
31Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
 
Mei
02Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
03Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
04Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
 
Juni
13Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
14Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
15Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
16Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
2020